Menu
19992
Paciotti 4US

4US - Atlete lëkure për meshkuj

Atlete të sheshta në një kombinim të ngjyrave të ullirit, blu, portokalli dhe të kuqe
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete për meshkuj Paciotti 4US me majë të sheshtë. Një kombinim i ngjyrave të ullirit, blu, portokalli dhe të kuqe. Përzierje lëkure dhe tekstili.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUP4SEAN 300-1546
MarkëPaciotti 4US
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë; Tekstil;