Menu
24990
Paciotti 4US

4US - Atlete lëkure për meshkuj

Atlete gri-të bardha me majë të sheshtë me detaje ngjyrë deti
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete Paciotti 4US gri dhe të bardha për meshkuj me detaje blu të kaltër. Përzierje lëkure dhe tekstili.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUP4SEAN 300-1570
MarkëPaciotti 4US
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë; Tekstil;