Menu
19992
Paciotti 4US

4US - Atlete lëkure për meshkuj

Atlete gri-të zeza me majë të sheshtë, me aplikim logoje ngjyrë kafe
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete për meshkuj Paciotti 4US me majë të sheshtë. Një kombinim i ngjyrave e zezë, gri e errët dhe gri e hapur. Ngjyrë kafe e qepur me printim logoje. Përzierje lëkure dhe tekstili.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUP4SEAN 300-1626
MarkëPaciotti 4US
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë; Tekstil;