Menu
16990
Calvin Klein

Calvin Klein - Atlete meshkujsh Kolor-blok

Cupsole Atlete bardh e zi, të bëra prej kamoshi dhe lëkure
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein Cupsole Atlete për meshkuj me kamosh dhe lëkure për meshkuj. Dizajni blloku ngjyrash në një kombinim të së zezës dhe të bardhës krem. Me logo.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKYM0YM00779-00W
MarkëCalvin Klein
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali90%Lëkurë;10%Poliuretan;