Menu
7495
Calvin Klein

Calvin Klein – Atlete të bardha për meshkuj

atlete me qafë të ulët me shollë të sheshtë, lartësi 2 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein atlete te bardha me detaje bezhe per meshkuj. Një model me qafë të ulët me sholle të sheshta 2 cm të larta. Lëkurë dhe rrëshirë e ricikluar.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKYM0YM00575-0K7
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj