Menu
15990
Calvin Klein

Calvin Klein - Çanta Sherpa për femra

Çantë me zinxhir për mbyllje dhe rrip të rregullueshëm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein - Çanta Sherpa për femra ngjyrë e bardhë. Rrip i rregullueshëm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611236-0GK
MarkëCalvin Klein
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliester;