Menu
13990
Calvin Klein

Calvin Klein - Çantë e purpurtë për femra

Camera Çantë me dorezë dhe rrip të ndashëm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein Camera Çantë për femra në ngjyrë vjollce me monogram CK në argjend. Dorezë dhe rrip i ndashëm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611222-VAC
MarkëCalvin Klein
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan;