Menu
3992
Calvin Klein

Calvin Klein - Flip flop të zeza për meshkuj

Shapka plazhi të zeza me logo në rrip dhe shollë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein Shapka flip flop të zeza për meshkuj, me logo në rrip dhe shollë gome. Pjesa e sipërme TPU, thembra e jashtme EVA, lartësia e shputës: 1,5cm
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKHM0HM00956-BEH
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands