Menu
3992
Calvin Klein

Calvin Klein - Shapka meshkujsh blu e errët

Shapka flip-flop me logo të sheshta komode për plazh dhe pishinë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein shapka me gisht flip-flop të rehatshme të sheshta për plazh dhe pishinë. Ngjyrë blu e errët. Tabani EVA.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKHM0HM00956-DW4
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands