Menu
4473
Calvin Klein

Calvin Klein - Shapka të bardha për meshkuj

Shapka për pishinë ose plazh të bardha me logo
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein shapka pishine ose plazhi me pjesën e sipërme TPU dhe shollë e jashtme EVA. Lartësia e thembrës: 2,8 cm, me guralecë, ergonomike me mbështetje harku. Logo 3D e gomuar në rrip.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKHM0HM00455-YAF
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands