Menu
4796
Camper

Camper – Peu Rambla atlete për meshkuj

Atlete të sheshta pambuku me shtrojë të buta OrthoLite® Ricikluar™
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Camper Peu Rambla atlete meshkujsh ngjyrë kafe me lidhëse jeshile dhe shoje te jashtme jeshile dhe të bardhë. Pjesa e sipërme e pambukut e ricikluar. Shtroje e brendshme OrthoLite® Ricikluar™.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCC18869-099
MarkëCamper
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Pambuk;