Menu
Camper

Camper – Twins atlete për meshkuj

Atlete lëkure me shollë të jashtme XL Extralight® Organix™ dhe shtrojë Ortholite®
Jashtë stokut
Detajet
Camper Twins atlete lëkure për meshkuj me shollë XL Extralight® Organix™ dhe shtrojë Ortholite®. Astar i bërë nga poliestër i ricikluar dhe lëkurë lope. E zezë me modele të verdha, gri dhe blu.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK100743-027
MarkëCamper
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Lëkurë;