Menu
17390
Guess

Çanta për femra në një set - Guess

Çanta e madhe e zezë dhe çanta e vogël bezhë në një set
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Një set perfekt për zonjat që pëlqejnë çantat e mëdha dhe të vogla, në varësi të rastit dhe veshjes. Një çantë e madhe e zezë me një çantë dore shtesë ngjyrë bezhë që mund ta mbani brenda si një komoditet ose veçmas. Çanta e zezë vjen me doreza të gjata, ndërsa modeli më i vogël ka një rrip supi të rregullueshëm. Transport falas.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWVG74 55230 BSE
MarkëGuess
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan;