Menu
7690
Superdry

Çantë shpine për femra Superdry - Olive

Windyachter Montana Çantë shpine e madhe me një ndarje dhe një xhep. Përmasat: 45 x 30 x 13.5 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Superdry Windyachter Montana Çantë shpine për femra me një ndarje me xhep. Dimensionet e bollshme të modelit: 45 x 30 x 13.5 cm. Ngjyra ulliri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDW9110356A-1IP
MarkëSuperdry
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali84%Pambuk;14%Poliester;2%Elast
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain