Menu
41990
Cesare Paciotti

Cesare Paciotti - Atlete për meshkuj ngjyrë kafe

Atlete të sheshta prej lëkure të butë kamoshi
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Cesare Paciotti Atlete kamoshi të sheshta për meshkuj në një stil sportiv-elegant. Ngjyrë kafe me lidhëse dhe taban të bardhë. Zinxhir dekorativ mbi thembër.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCPPFU64450CA-1781
MarkëCesare Paciotti
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureItali
ManufacturerPACIOTTI S.p.a. Italy