Menu
15832
Camper

Cesare Paciotti - Atlete për meshkuj të zeza

Atlete me qafë me shtrojë Ortholite® dhe thembra XL Extralight® Sustainable+
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Camper Peu Stadium Atlete me qafë për meshkuj me lidhëse dhe zinxhir. XL Extralight® Sustainable+ thembra. Teknologjia PrimaLoft® për rehati klimatike. Tavolina Ortholite®.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK300491-001
MarkëCamper
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali90% Tekstil;10%Lëkurë;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerCOFLUSA, S.A. Spain