Menu
13990
Desigual

Desigual x Mickey Mouse - Çantë e zezë shpine për

Çantë shpine e gjerë me disa xhepa të jashtëm. Përmasat: 31 x 14 x 36 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Desigual x Mickey Mouse Çantë shpine për femra ngjyrë e zezë me print dhe varëse. Model i gjerë me shumë xhepa të jashtëm. Përmasat: 31 x 14 x 36 cm
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUDG23WAKP02-2000
MarkëDesigual
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerABASIC S.L. Spain