Menu
14390
Guess

Guess - Çanta e vogël për femra

Brynlee Çantë për përdita që mund të vishet dhe kombinohet në mënyra të shumta
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Brynlee Çantë e vogël për femra, për përdita që mund të vishet dhe kombinohet në mënyra të shumta. Model me kapak të palosshëm. Ngjyra e gurit.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWVG89 83810 STO
MarkëGuess
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan;