Menu
17390
Guess

Guess - Çanta për femra me lesh eko

Bergen - Çantë me dizajn kafshësh dhe zinxhir në ngjyrë ari
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Bergen Çanta për femra e bërë me lesh eko në dizajn kafshësh. Modeli i palosshëm. Zinxhirë dhe detaje ari .
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWWL89 73200 LEO
MarkëGuess
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliester;