Menu
9590
Guess

Guess - Çanta sportive për femra

Athleisure - Çanta sportive me doreza të dyfishta dhe rrip
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Athleisure Çanta për femra sportive me rrip. Doreza të dyfishta. Ngjyra e bardhë me printim të zi logo.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGV3BZ13 WFUK0 P0FD
MarkëGuess
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliester;