Menu
18590
Guess

Guess - çantë e purpurt për femra

Velina Hobo Çanta e vogël trendi, përmasat: 21 x 19 x 2 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Guess Velina Hobo çanta e vogël trendi me nyje në dorezë. Material ngjyrë vjollce me shkëlqim dhe vezulluese. Përmasat: 21 x 19 x 2 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWXG87 65020 PUR
MarkëGuess
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliester;