Menu
13790
Guess

Guess - Mini Çantë, portokalli për femra

Brynlee Mikro Çanta e vogël me zinxhir dhe me rrip. Përmasat: 17 x 10 x 3 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Guess Brynlee Micro Mini Çantë me rrip të rregullueshëm. Mbyllje me kopsë me logo trekëndore. Ngjyrë portokalli. Përmasat: 17 x 10 x 3 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWVG89 83770 PUM
MarkëGuess
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan;