Menu
28490
HUGO

HUGO - Atlete me qafë për meshkuj

Go1st  Atlete të zeza me gome, thembra e përforcuar
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
HUGO Go1st Atlete meshkujsh me qafë dhe me platformë me gome, thembra e përforcuar. Ngjyra e zezë, me logo.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50503311 001
MarkëHUGO
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliester;