Menu
22792
HUGO

HUGO - Atlete me qafë për meshkuj

Go1st Atlete kafe me shollë të përforcuar gome
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
HUGO Go1st Atlete për meshkuj me qafë dhe me taban të përforcuar prej gome. Ngjyra kafe.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50503311 243
MarkëHUGO
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliester;