Menu
10995
HUGO

HUGO – Atlete për meshkuj jeshile dhe të bardha

Kilian_Tenn_Pume atlete me qafë të ulët
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Kilian_Tenn_Pume Atlete për meshkuj jeshile dhe të bardha. Një model me qafë të ulët me shollë të sheshtë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50493125 341
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali60% Poliestër, 40% Poliuretan;