Menu
12245
HUGO

HUGO – Atlete për meshkuj me qafë të ulët

Kilian_Tenn atlete gri-jeshile me qafë të ulët
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Kilian_Tenn atlete meshkujsh me qafë të ulët me shollë të sheshtë. Kombinimi gri dhe jeshil.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50493118 013
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali60% Poliestër, 40% Poliuretan;