Menu
15743
Liu Jo

Liu Jo - Atlete lëkure për meshkuj

Walker 01 Atlete të bardha me detaje kafe dhe deve
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo Walker 01 Atlete të bardha të sheshta me detaje kafe dhe deve. Lëkurë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJ7G3001 PX404 S3145
MarkëLiu Jo
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali90%Lëkurë;10%Poliuretan;