Menu
16793
Liu Jo

Liu Jo - Atlete të sheshta për meshkuj

Running 02 Atlete të cekëta prej lëkure dhe najloni
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo Running 02 Këpucë të sheshta prej lëkure dhe najloni për meshkuj. Një kombinim i ngjyrave kafe, okër dhe gri. Taban i bardhë me kontrast.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJ7G3007 PX429 S3149
MarkëLiu Jo
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali60%Lëkurë;30%Poliester;10%Poli