Menu
18543
Liu Jo

Liu Jo - Atlete të zeza për meshkuj

Running 01 Atlete lëkure, me EVA dhe taban prej gome, lartësia 4cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo Running 01 Atlete meshkujsh të zeza me kontrast të bardhë EVA dhe taban prej gome. Lëkura.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJ7G3005 PX112 22222
MarkëLiu Jo
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë;