Menu
11996
Liu Jo

Liu Jo – Çanta antilope për femra

Enthusiast çantë me thekë dhe dorezë të shkurtër. Përmasat: 27 x 8 x 18 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo Enthusiast çantë lëkure për femra. Model me kapak me kapëse monogram. Thekë. Ngjyra vjollce. Përmasat: 27 x 8 x 18 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA3288 P0152 73938
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100% Lëkurë;