Menu
14343
Liu Jo

Liu Jo – Çanta e bardhë për femra

Alumina çanta me kapak miqësore me mjedisin me kapëse logoje. Përmasat: 20 x 18 x 8 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo Alumine Çantë e bardhë për femrat miqësore me mjedisin me kopse monogram në ngjyrë ari. Një model me kapak. Detaje me tegela dhe gërsheta. Përmasat: 20 x 18 x 8 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA3067 E0003 01065
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100% Poliuretan;