Menu
10794
Liu Jo

Liu Jo – Çanta e bardhë për femra

Shaoran çantë me pala të mbushura me tegela dhe një dorezë të shkurtër

Find in-store

Jashtë stokut
Detajet
Liu Jo Shaoran Çanta e bardhë për femra. Dorezë e shkurtër. Dizajn me tegela me pala.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA3209 E0426 01065
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100% Poliuretan;