Menu
11396
Liu Jo

Liu Jo – Çanta lëkure për femra

Enthusiast çantë me dorezë me gjatësi mesatare. Përmasat: 32 x 10 x 29 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo Enthusiast çantë lëkure për femra. Dorezë me gjatësi mesatare dhe zinxhir. Thekë. Ngjyra kafe. Përmasat: 32 x 10 x 29 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA3297 P0152 X0282
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100% Lëkurë;