Menu
8196
Liu Jo

Liu Jo – Çantë shpine me tegela për femra

Çantë shpine e zezë me portofol, përmasat: 24x31x12 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Liu Jo çantë shpine me tegela për femra në ngjyrë të zezë. Një portofol i ndashëm. Xhep i jashtëm dhe një ndarje. Produkt "Liu Jo Better" ekologjik. Përmasat: 24x31x12 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA3230 E0426 22222
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100% Poliuretan;