Menu
10245
Liu Jo

Liu Jo – Çantë shpine me tegela për femra

Çantë shpine livando me portofol me përmasa: 24x31x12 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo çantë shpine me tegela për femra në ngjyrë levander. Një portofol i ndashëm. Xhep i jashtëm dhe një ndarje. Produkt "Liu Jo Better" ekologjik. Përmasat: 24x31x12 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA3230 E0426 73938
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100% Poliuretan;