Menu
Liu Jo

Liu Jo – Çantë shpine për femra

Çantë shpine miqësore me mjedisin me xhepa përpara dhe anash. Përmasat: 27 x 12 x 28 cm.
Jashtë stokut
Detajet
Liu Jo Çantë shpine për femra në ngjyrë kafe miqësore me mjedisin me detaje ngjyrë ari. Një xhep me zinxhir në pjesën e përparme dhe dy me kapak anash. Përmasat: 27 x 12 x 28 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA3078 E0086 X0282
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100% Poliuretan;