Menu
7196
Liu Jo

Liu Jo – çantë shpine për femra me një shall

Çantë shpine me print monogram, përmasat: 29x24x12 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo çantë shpine për femra me një shall. Modeli i mbushur me një printim monogram. Një ndarje dhe xhep i jashtëm. Përmasat: 29x24x12 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA3328 E0538 72627
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100% Poliuretan;