Menu
9443
New Balance

New Balance - 327 atlete femrash

Atlete të sheshta me estetikë vrapimi, të bëra nga përzierja e lëkurës dhe tekstili
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
New Balance 327 atlete për femra të bëra nga një përzierje lëkure dhe tekstili. Model i ulët. Ngjyrë ulliri dhe rozë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBWS327FT-320
MarkëNew Balance
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali53%Lëkurë;47%Përzierje
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerNEW BALANCE USA