Menu
12594
New Balance

New Balance - 9060 Atlete femrash turkeze

Clay Ash atlete të sheshta me një dizajn inovativ, futurist
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
New Balance U9060GCA Clay Ash atlete femrash turkeze me detaje ngjyrë bezhë dhe baby pink dhe logo N. Tabani 3D me kontrast bordo. Dizajn inovativ dhe estetikë futuriste. Sistemet mbështetëse ABZORB dhe SBS që ofrojnë rehati gjatë gjithë ditës.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBU9060GCA-314
MarkëNew Balance
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali55%Lëkurë;29%Tekstil;16%Poliur
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerNEW BALANCE USA