Menu
14990
New Balance

New Balance – Atlete për meshkuj ngjyrë bezhë

Atlete të sheshta 327 të bëra nga një përzierje lëkure dhe tekstili
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete për meshkuj New Balance 327 me taban të sheshtë. Përzierje lëkure dhe tekstili. Hije ngjyrë bezhë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBU327LX-354
MarkëNew Balance
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali56% Lëkurë; 44% Sintetikë;