Menu
6995
New Balance

New Balance – Atlete shumëngjyrëshe për meshkuj

Atlete të sheshta 327 në një kombinim të ngjyrave gështenjë, kafe dhe ulliri
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete shumëngjyrëshe New Balance 327 për meshkuj në një kombinim të ngjyrave kafe dhe ulli. Model i sheshtë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBMS327HD-615
MarkëNew Balance
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali47% Tekstil; 37% Lëkurë; 16% P