Menu
11992
New Balance

New Balance – Atlete shumëngjyrëshe për meshkuj

Atlete të sheshta 327 në një kombinim të ngjyrave portokalli, blu të hapur dhe blu
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete New Balance 327 shumëngjyrëshe për meshkuj në një kombinim të ngjyrave portokalli, blu të hapur dhe blu. Model i sheshtë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBU327WEJ-620
MarkëNew Balance
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali61% Lëkurë; 39% Tekstil;