Menu
Premiata

Premiata - Atlete gri për meshkuj

Atlete Landeck me qafë të ulët, të bëra me përzierje lëkure-tekstili
Jashtë stokut

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Premiata Lander Atlete gri për meshkuj me detaje blu dhe portokalli. Model me qafë të ulët. Përzierje lëkure-tekstili.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRLANDER-6130
MarkëPremiata
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali55%Poliamid, 45%Koža;