Menu
25992
Premiata

Premiata – Atlete për meshkuj me ngjyrë ulliri

Atlete Mick me qafë të ulët me veshje lëkure dhe thembra EVA 3,5 cm të larta
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Premiata Mick Atlete për meshkuj me qafë të ulët me astar lëkure dhie. EVA dhe sholle prej gome 3.5 cm e lartë. Ngjyra ulliri dhe logo me kontrast.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMICK-6075
MarkëPremiata
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali55%Lëkurë, 45%Poliamid;