Menu
33490
Premiata

Premiata - Atlete për meshkuj me qafë të ulët

Atlete Premiata Mick me thembra të lehta gome
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Premiata Mick Atlete për meshkuj me qafë të ulët me sholle të lehta gome për fleksibilitet dhe rehati maksimale. Logo dhe thembra shumëngjyrëshe me simbole Premiata.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMICK-1280E
MarkëPremiata
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj