Menu
16745
Premiata

Premiata - Atlete për meshkuj ngjyrë blu

Atlete Mick me qafë të ulët prej tekstili dhe lëkure
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Premiata Mick Atlete për meshkuj me qafë të ulët. Përzierje lëkure-tekstili. Sholle ergonomike me motive logo. Ngjyra blu marine.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMICK-5692
MarkëPremiata
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali45% Lëkurë;55% Poliamid;