Menu
12593
Replay

Replay - Atlete me majë të sheshtë për meshkuj

Atlete të sheshta me pjesën e sipërme rrjetë dhe thembra të larta 3 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete Replay Field për meshkuj me sipërme rrjetë. Lartësia e tabanit 3 cm. Ngjyrë e bardhë me detaje ulliri dhe portokalli.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURGMS1P {C0034L}3295
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Lëkurë;