Menu
10690
Replay

Replay - Bluza Love për femra

Bluzë pambuku me prerje të rregullt nga koleksioni Rose Label
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Bluzë e zezë Replay për femra me mbishkrim të bardhë LOVE dhe print trëndafili. Pambuk. Koleksioni Rose Label.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW3698F {20994}098
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
MaterialiPambuk;