Menu
5390
Replay

Replay - Bluzë e zezë për femra

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra nga koleksioni Rose Label
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay bluzë e zezë për femra me printe trëndafili dhe mbishkrim ROSE. Mëngë të shkurtra. Pambuk.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW3005A {20994}098
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Pambuk;
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy