Menu
5390
Replay

Replay – Bluzë fuchsia për femra

Bluzë pambuku nga koleksioni Rose Label
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Bluzë fuchsia për femra me replay me printim trëndafili dhe mbishkrim ROSE. Pambuk.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW3005A {20994}106
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100% Pambuk;